Sulechów: czynne codziennie od 11.00 do 22.00
Zielona Góra: czynne codziennie od 12.00 do 22.00

O nas

o_nas

Restauracja & Bar Tadż Mahal oferuje państwu najprawdziwszą kuchnię indyjską, która przyrządzana jest przez wybitnych kucharzy z Indii. Kuchnia ta słynie z bogactwa różnorodnych przypraw. Istotą kuchni indyjskiej jest umiejętność wywarzania i dobrania przypraw do mięs, warzyw, ryb, owoców morza tak aby gotowe już dania wprowadziły państwa w prawdziwą rozkosz i umożliwiły poczucie prawdziwego smaku Indii. W naszej szerokiej ofercie proponujemy również państwu dania kuchni:
– tajskiej,
– tureckiej (oryginalny kebab),
– polskiej.

Wnętrze naszego lokalu poprzez muzykę, delikatny zapach oryginalnych kadzideł, orientalny wystrój oraz smak niepowtarzalnych dań, umożliwi państwu choć na chwilę przeniesienie się w krainę egzotycznych Indii.

Aby w zupełności mogli państwo poczuć wspaniały indyjski klimat organizujemy również pokazy oryginalnego tańca indyjskiego oraz tańca arabskiego (taniec brzucha).

Nasz lokal posiada dwa ogródki letnie liczące sto miejsc siedzących, które zdobią naturalne kwiaty, niosące egzotyczną woń. Na wyposażeniu znajdują się także meble z oryginalnego indyjskiego piaskowca (ręcznie rzeźbione) sprowadzone z Indii.

Przed lokalem znajduje się bezpieczny monitorowany parking.

mini Hotel Restauracja & Bar Tadż Mahal umożliwia naszym gościom korzystanie z Internetu (WiFi).

Nazwa baru pochodzi z Indii, Tadż Mahal to najwspanialszy pomnik miłości na świecie, położony nad rzeką Jamuną. Dwadzieścia tysięcy robotników trudziło się w dzień i w nocy tworząc tę świątynie miłości z tysięcy ton białego marmuru. Ściany budowli udekorowano tysiącami szlachetnych kamieni i ozdobiono złotem. Dwadzieścia dwa lata trwała budowa (1632-1654). Indyjskie mauzoleum zostało wzniesione przez Shaha Jahana z dynastii wielkich mogołów na pamiątkę przedwcześnie zmarłej, ukochanej żony Mumtaz Mahal.
Zapraszamy państwa bardzo serdecznie

  • Zarezerwuj stolik